Populiariausio restorano rinkimai 2023

Lapkričio 6–12 dienomis vyksta tryliktoji Lietuvos gastronomijos savaitė. Gastronomijos savaitės metu restoranai visoje Lietuvoje siūlo specialius degustacinius meniu. Kviečiame atiduoti savo balsą už labiausiai patikusį restoraną ir jo meniu.
Išrinkite Lietuvos gastronomijos savaitės žvaigždę!

Organizatoriai:

Rėmėjas:

Partneriai:

Informaciniai rėmėjai:

Taisyklės

Konkurso „Lietuvos gastronomijos savaitės žvaigždės 2023 rinkimai“ taisyklės

  BENDROSIOS NUOSTATOS

   Konkurso„ Lietuvos gastronomijos savaitės žvaigždės 2023 rinkimai “ organizatorius (toliau – konkursas) yra UAB Lrytas toliau vadinamas „organizatoriumi“. Šios taisyklės (toliau – taisyklės) nustato konkurso sąlygas. Konkurso tikrumą ir priežiūrą, t.y. informacijos apie konkursą ir skundų tvarkymą, priežiūrą vykdo organizatoriaus darbuotojai. Organizatorius turi teisę vienašališkai pataisyti arba pakeisti šias taisykles.

  KONKURSO DALYVIAI

   Konkurse dalyvauja restoranai, sutikę dalyvauti „Lietuvos gastronomijos savaitėje 2023”

  KONKURSO TRUKMĖ

   „ Lietuvos gastronomijos savaitės žvaigždės 2023 rinkimai “ vyksta 2023m. lapkričio 6-12 d.

  KONKURSO PRIZAI

   „Lietuvos gastronomijos savaitės“ lankytojai yra kviečiami atiduoti savo balsą už labiausiai patikusį restoraną bei jo meniu. Lapkričio 13d. festivalio uždarymo renginyje daugiausiai balsų surinkusiam restoranui ir jo komandai „Gastronomijos savaitės“ organizatoriai įteiks Lietuvos Gastronomijos savaitės žvaigždę.

  BALSAVIMAS

   Balsuoti leidžiama tik iš lietuviškų IP (tik iš Lietuvos teritorijos). Balsuoti leidžiama tik vieną kartą už pasirinktą restoraną naudojant unikalų IP adreso, įrenginio bei naršyklės derinį. Balsuoti galite iš kelių skirtingų įrenginių arba, jei naudojate kelis skirtingus internetinio ryšio tiekėjus (mobilųjį internetą bei savo darbovietės internetu), galite balsuoti ir iš to paties įrenginio. Tačiau verta atkreipti dėmesį, kad, naudojantis darbovietės internetu, ten dažnu atveju visi įrenginiai naudoja tą patį IP adresą bei yra vienodos konfigūracijos, tad jeigu kolega jau balsavo už dalyvį, Jūs iš darbovietės kompiuterio galimai nebegalėsite balsuoti, tokiu atveju, kad atiduotumėte balsą, rinkitės savo asmeninį įrenginį su mobiliuoju internetu.

   Pastebėjus nenatūralų balsų kitimą, balsai gali būti perskaičiuoti. Jei identifikuojama, kad balsų augimas yra nenatūralus ir atliekamas automatiniais įrankiais, balsai gali būti eliminuojami. Užfiksavus nenatūralų balsų augimą ir identifikavus priežastis, apie tai informuojamas projekte dalyvį užregistravęs asmuo. Užfiksavus pakartotinius pažeidimus, rinkimų dalyvis gali būti pašalintas iš rinkimų.

  PRIZŲ ATSIĖMIMAS

   Konkurso laimėtojas bus išrenkamas pagal balsų skaičių specialiame projekto polapyje.

   Su laimėtoju „Lietuvos gastronomijos savaitės“ organizatoriai susisieks asmeniškai.

  KITOS SĄLYGOS

   Visais atvejais, kurie nėra apibrėžti šiose Taisyklėse, taikomi Lietuvos Respublikos įstatymai ir kitų teisės aktų nuostatai. Dėl visų šiose Taisyklėse neaptartų klausimų Organizatorius turi teisę priimti vienašališką sprendimą, vadovaujantis Lietuvos Respublikos teisės aktais.

  SKUNDAI IR PAŽEIDIMAI

   Visus skundus, susijusius su projekto organizavimu, dalyviai turėtų pateikti raštu organizatoriui projekto vykdymo metu. Skundas, pateiktas po nurodyto termino, neturi teisinio poveikio. Rašytiniame skunde turi būti nurodytas dalyvio vardas, pavardė, telefono numeris ir išsamus skundo aprašymas bei pagrindimas. Skundai bus apsvarstyti per 5 d.d. Atsakymai į skundus bus pateikiami raštu.

PRIVATUMO POLITIKAKONTAKTAIREKLAMADIENRAŠČIO PRENUMERATA
Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę
Sekite mus:
UAB „Lrytas“,Gedimino 12A, LT-01103, Vilnius.
Įm. kodas: 300781534Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:Valstybės įmonė Registrų centras
lrytas.lt redakcija news@lrytas.ltPranešimai apie techninius nesklandumuswebmaster@lrytas.lt
Visos teisės saugomos. © 2023 UAB „Lrytas“.