Idėjos ir patarimai

Filtruoti pagal:
Idėjos kategorija:

Iš visų idėjų registruota jau: 20

IDĖJOS IR PATARIMAI

Pasidalink savo idėja ar pasiūlymu, kaip prisidėti prie tvarumo kasdieniame gyvenime, darbe ar net neišėjus iš namų!

Visuomenė

Dalyvavimo taisyklės

  BENDROSIOS NUOSTATOS

   Naujienų portalo lrytas.lt projekto „Tvarumo kodas“ skaitytojų pasiūlytų tvariausių idėjų rinkimų organizatorius yra UAB Lrytas toliau vadinamas „organizatoriumi“. Šios taisyklės (toliau – taisyklės) nustato rinkimų sąlygas. Rinkimų tikrumą ir priežiūrą, t.y. informacijos apie rinkimus tvarkymą, vykdo organizatoriaus darbuotojai. Organizatorius turi teisę vienašališkai pataisyti arba pakeisti šias taisykles.

  RINKIMŲ DALYVIAI

   Rinkimų dalyviai – visi specialiame lrytas.lt puslapyje savo pasiūlymus pateikę asmenys.

  BALSAVIMO VIETA IR LAIKAS

   Balsavimas už pateiktas idėjas vyksta specialiame portalo lrytas.lt puslapyje nuo birželio 27 dienos.

  BALSAVIMAS

   Balsuoti leidžiama vieną kartą per parą, naudojant unikalų IP adreso, įrenginio bei naršyklės derinį (pavyzdžiui, jeigu balsavote 15:00 val., vėl balsuoti galite 00:01 val.). Tą pačią parą balsuoti galite iš kelių skirtingų įrenginių arba jei naudojate kelis skirtingus internetinio ryšio tiekėjus (mobilųjį internetą bei savo darbovietės internetu), galite balsuoti ir iš to paties įrenginio. Tačiau verta atkreipti dėmesį, kad naudojantis įstaigos internetu, ten dažnu atveju visi įrenginiai naudoja tą patį IP adresą bei yra vienodos konfigūracijos, tad jeigu kolega jau balsavo už dalyvį, Jūs iš įstaigos kompiuterio galimai nebegalėsite balsuoti, tokiu atveju, kad atiduotumėte balsą, rinkitės savo asmeninį įrenginį su mobiliuoju internetu.

  DALYVAVIMO TAISYKLĖS

   Siūlyti idėjas ir už jas balsuoti gali visi lrytas.lt skaitytojai. Bus tvirtinamos tik aiškiai, taisyklingai parašytos idėjos, pasiūlymai. Draudžiama necenzūrinė, įžeidžianti, grasinanti, tautinę, rasinę, religinę ir kitą neapykantą bei smurtą skatinanti leksika ir idėjos, taip pat – reklama.

  PRIZAI

   Tvariausias idėjas pasiūlę lrytas.lt skaitytojai bus apdovanoti lrytas.lt ir/ar rėmėjų prizais. Su jais bus susisiekta el.paštu.

  PAGALBA

   Iškilus klausimams ar nesklandumams dėl informacijos pateikimo ar balsavimo, galite susisiekti el.paštu budintis@lrytas.lt.

PRIVATUMO POLITIKAKONTAKTAIREKLAMADIENRAŠČIO PRENUMERATA
Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę
Sekite mus:
UAB „Lrytas“,Gedimino 12A, LT-01103, Vilnius.
Įm. kodas: 300781534Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:Valstybės įmonė Registrų centras
lrytas.lt redakcija news@lrytas.ltPranešimai apie techninius nesklandumuswebmaster@lrytas.lt
Visos teisės saugomos. © 2023 UAB „Lrytas“.