verslo genas

Jaunų verslų kūrėjai drąsiomis idėjomis keičia Lietuvą

Naujienų portalas lrytas.lt kviečia siūlyti ir įvertinti jaunuosius verslininkus, startuolius projekte „Verslo genas 2024“.

circle
girl
Nominuoti verslą

Kandidatuoti ar siūlyti į „Verslo geną” projektą

Pavadinimas
Veiklos sritis
Kiek metų gyvuoja jūsų įmonė
1 metai
Darbuotojų skaičius
iki 10
Tinklalapis
Adresas

Registracijos ir dalyvavimo projekte „Verslo genas 2024“ taisyklės

  ORGANIZATORIUS

   Projektą „Verslo genas“ organizuoja UAB „Lrytas“ (toliau – Organizatorius). Rinkimai vykdomi pagal šias taisykles (toliau Taisyklės).

   Organizatorius turi teisę vienašališkai pataisyti arba pakeisti šias Taisykles.

  DALYVIAI

   Konkurse gali dalyvauti lietuviško kapitalo verslas, gyvuojantis nuo 1 iki 10 metų.

  DALYVAVIMO RINKIMUOSE TAISYKLĖS IR PASIŪLYMAS

   Įmonės atstovas, užpildęs registracijos anketą, dalyvauja Organizatoriaus rengiamoje atrankoje tapti projekto „Verslo genas“ dalyviais

   Iš užsiregistravusių kandidatų Organizatorius su vertinimo komisija išrenka verslus, kurie bus pristatyti visuomenei naujienų portale lrytas.lt

   Atrinkti dalyviai informuojami ir įsipareigoja pristatyti savo verslą lrytas.lt žurnalistams.

   Atrinkti ir aprašyti dalyvių verslai dalyvaus skaitytojų balsavime, kuriame bus renkamas lrytas.lt skaitytojų favoritas.

   Atrinkti dalyviai bus kviečiami į projekto „Verslo genas“ apdovanojimų renginį, kuris vyks 2024 metų gegužės 29 dieną, nurodytu laiku, nurodytoje vietoje.

   3.6. Nuo vienerių iki dešimties metų sėkmingai savo veiklą vystantys verslininkai bus apdovanoti šiose nominacijose: „Tvarus verslas“, „Už drąsą rizikuoti“, „Moters verslo lyderystė“, „Už mokslo ir žinių įgyvendinimą versle“, „Metų atradimas“, „Metų ūkis“, „Autentiškiausias Lietuvos verslas“, „Socialinis verslas“, „Lrytas.lt skaitytojų favoritas“.

  NOMINACIJOS „SKAITYTOJŲ FAVORITAS“ RINKIMŲ TAISYKLĖS

   Projekto „Verslo genas“ nominacijos „Skaitytojų favoritas“ rinkimų organizatorius (toliau – rinkimai) yra UAB „Lrytas“, toliau vadinamas „organizatoriumi“.

   Konkurse gali dalyvauti lietuviško kapitalo verslas, gyvuojantis nuo 1 iki 10 metų.

   Balsavimo taisyklės. Balsuoti leidžiama vieną kartą per parą, naudojant unikalų IP adreso, įrenginio bei naršyklės derinį (pavyzdžiui, jeigu balsavote 15:00 val., vėl balsuoti galite 00:01 val.). Tą pačią parą balsuoti galite iš kelių skirtingų įrenginių arba, jei naudojate kelis skirtingus internetinio ryšio tiekėjus (mobilųjį internetą bei savo darbovietės internetu), galite balsuoti ir iš to paties įrenginio. Tačiau verta atkreipti dėmesį, kad, naudojantis darbovietės internetu, ten dažnu atveju visi įrenginiai naudoja tą patį IP adresą bei yra vienodos konfigūracijos, tad jeigu kolega jau balsavo už dalyvį, Jūs iš darbovietės kompiuterio galimai nebegalėsite balsuoti, tokiu atveju, kad atiduotumėte balsą, rinkitės savo asmeninį įrenginį su mobiliuoju internetu.

   Pastebėjus nenatūralų balsų kitimą, balsai gali būti perskaičiuoti. Jei identifikuojama, kad balsų augimas yra nenatūralus ir atliekamas automatiniais įrankiais, balsai gali būti eliminuojami. Užfiksavus nenatūralų balsų augimą ir identifikavus priežastis, apie tai informuojamas projekte dalyvį užregistravęs asmuo. Užfiksavus pakartotinius pažeidimus, rinkimų dalyvis gali būti pašalintas iš rinkimų. Balsuoti leidžiama tik iš lietuviškų IP (tik iš Lietuvos teritorijos).

   Nugalėtoju tampa daugiausiai portalo lrytas.lt lankytojų balsų surinkęs jaunas verslas ir jo atstovas (-ai). Konkurso nugalėtojas bus apdovanotas specialiu organizatorių įsteigtu prizu „Verslo genas“ apdovanojimų ceremonijos metu.

  REGISTRACIJOS TRUKMĖ

   Registracija vyksta nuo kovo 20 iki balandžio 25 d. 23.59 val., o balsavimas, renkant „Skaitytojų favoritą“ specialiame Verslo genas puslapyje, vyks balandžio 26 – gegužės 10 dienomis 23.59 val.

  PRIZAS

   Konkurso prizą steigia Organizatorius. Jis įteikiamas „Verslo geno“ apdovanojimų metu.

  ASMENINIŲ DUOMENŲ NAUDOJIMAS

   Asmenys, dalyvaudami atrankoje ir sutikdami su šiomis taisyklėmis taip pat pažymi, kad susipažino, jog Organizatoriai, siekdami vykdyti savo įsipareigojimus, pateiktus jų asmens duomenis (vardą, el.paštą ir kt.) naudos tik atrankos laimėtojų nustatymo ir jų informavimo tikslais.

   Iškilus klausimams ar nesklandumams dėl informacijos pateikimo, galite susisiekti su portalo lrytas.lt redakcija el.paštu verslogenas@lrytas.lt.

Partneriai

lietuvos-respublikos-aplinkos-ministerijalietuvos-respublikos-aplinkos-ministerijalietuvos-respublikos-aplinkos-ministerija

Rėmėjai

p3p1

Prenumeruoti!

Nepraleiskite svarbiausių naujienų

Kontaktai

Greta Ališauskaitė- Bagušauskienė

Vystymo vadovė

Reda
Rutkauskienė

Rinkodaros vadovė

Kristina Ramonienė

Pardavimų vadovė

PRIVATUMO POLITIKAKONTAKTAIREKLAMA
UAB „Lrytas“,A. Goštauto g. 12A, LT-01103, Vilnius.
Įm. kodas: 300781534Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:Valstybės įmonė Registrų centras
lrytas.lt redakcija news@lrytas.ltPranešimai apie techninius nesklandumuswebmaster@lrytas.lt
Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę
Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2024 UAB „Lrytas“

logo footer