Lrytas.lt aciu medikams heroLrytas.lt aciu medikams heroLrytas.lt aciu medikams hero
Lrytas.lt aciu medikams hero logo

Ačiū medikams

Naujienų portalas lrytas.lt kviečia padėkoti mylimiausiam medikui, šeimos gydytojui, greitosios pagalbos ekipažui ar slaugytojui — specialistui, kuris padėjo tą akimirką, kai labiausiai reikėjo pagalbos.

Rašyti padėką

Parašyk padėką savo mylimiausiam medikui

Šeimos medikas jau beveik tapo šeimos nariu? Greitosios ekipažui jautiesi skolingas gyvybę? Slaugytojas nesitraukė nuo lovos, o kineziterapeutas pastatė ant kojų? Parašyk padėką! Lai gražūs žodžiai virsta šypsena mediko veide.

KONKURSO „AČIŪ MEDIKAMS“ TAISYKLĖS

  Taisyklės

   1. Parašydamas padėką ir nurodydamas medicinos darbuotojo informaciją projekte „Ačiū medikams“, asmuo patvirtina, kad informacija yra tikra, jis prisiima atsakomybę už skelbiamą informaciją.

   2. Laikoma, kad nuo padėkos paskelbimo momento UAB „Lrytas“ projekte, pateikėjas suteikia jo organizatoriui visas teises atsiųstą informaciją skelbti/viešinti/demonstruoti savo nuožiūra.

   3. Parašydamas padėką, asmuo sutinka, kad informacija dalyvautų projekte „Ačiū medikams“ ir viso projekto metu būtų eksponuojama portale www.lrytas.lt bei Lrytas.lt ir Lrytas.lt/Sveikata feisbuko puslapiuose.

   4. Iškilus klausimams ar nesklandumams dėl informacijos pateikimo, galite susisiekti su portalo lrytas.lt redakcija el.paštu aciumedikams@lrytas.lt.

   5. UAB „Lrytas“ turi teisę neskelbti padėkos, neįtraukti jos į konkursą ar eliminuoti ją konkurso eigoje, jeigu: turinys prieštarauja teisės aktams ar visuotinai priimtinoms moralės ir elgesio normoms, jei kyla abejonių dėl informacijos tikrumo, taip pat tais atvejais, kai padėka neatspindi konkurso temos (dėl konkurso temos atitikimo sprendžia konkurso organizatoriai).

   6. Pagal konkurso sąlygas, tam pačiam medicinos darbuotojui rašyti padėkas galima ne vieną kartą.

   7. Daugiausiai simpatijų projekte „Ačiū medikams“ sulaukę medicinos darbuotojai bus apdovanojami Sveikatos apsaugos ministerijos organizuojamuose Lietuvos nusipelniusių medikų apdovanojimuose, taip pat jie sulauks portalo lrytas.lt ir rėmėjų dovanų bei bus publikuojami interviu su jais naujienų portale lrytas.lt.

   8. Projekte balsavimas baigiasi 2024 m. balandžio 20 d. 00.00 val. Daugiausiai simpatijų sulaukę medicinos darbuotojai bus paskelbti 2024 m. balandžio 30 d. portale lrytas.lt.

   9. Balsavimo taisyklės. Balsuoti leidžiama vieną kartą per parą, naudojant unikalų IP adreso, įrenginio bei naršyklės derinį (pavyzdžiui, jeigu balsavote 15:00 val., vėl balsuoti galite 00:01 val.). Tą pačią parą balsuoti galite iš kelių skirtingų įrenginių arba jei naudojate kelis skirtingus internetinio ryšio tiekėjus (mobilųjį internetą bei savo darbovietės internetu), galite balsuoti ir iš to paties įrenginio. Tačiau verta atkreipti dėmesį, kad naudojantis įstaigos internetu, ten dažnu atveju visi įrenginiai naudoja tą patį IP adresą bei yra vienodos konfigūracijos, tad jeigu kolega jau balsavo už dalyvį, Jūs iš įstaigos kompiuterio galimai nebegalėsite balsuoti, tokiu atveju, kad atiduotumėte balsą, rinkitės savo asmeninį įrenginį su mobiliuoju internetu.

   Pastebėjus nenatūralų balsų kitimą, balsai gali būti perskaičiuoti. Jei identifikuojama, kad balsų augimas yra nenatūralus ir atliekamas automatiniais įrankiais, balsai gali būti eliminuojami. Užfiksavus nenatūralų balsų augimą ir identifikavus priežastis, apie tai informuojamas projekte dalyvį užregistravęs asmuo. Užfiksavus pakartotinius pažeidimus, rinkimų dalyvis gali būti pašalintas iš rinkimų. Balsuoti leidžiama tik iš lietuviškų IP (tik iš Lietuvos teritorijos).

   10. Laimėtojams prizus perduoda juos įsteigę rėmėjai.

Padėkos mylimiausiems medikams

Lina Vilija Caronkienė
Padėka
Dėkoju gydytojai ir bendrosios praktikos slaugytojai Vaidutei Kudirkienei už operatyvumą, profesionalumą.
Kęstutis Sutkus
98 balsai
Lrytas.lt aciu medikams balsuoti
Jolanta Šliaužienė
Padėka
Nuoširdi, empatiška bei puikiai savo darbą išmananti slaugytoja. Pacientą visada sutiks ir palydės su šypsena. Visuomet kompetetingai bei išsamiai atsakys į visus rūpimus klausimus, niekada nepaliks nežinioje ir išties pagalbos ranką, kad ir kas nuti...
Virginija Sereičikienė
Padėka
Nuoširdi, empatiška savo darbui atsidavusi slaugytoja. Atvykus visada sutiks ir palydės su šypsena. Visada kompetentingai bei išsamiai atsakys į visus rūpimus klausimus, niekada nepaliks nežinioje ir išties pagalbos ranką, kad ir kas nutiktų. Ačiū Ju...
Julija V.
Padėka
Miela Jolanta, Niūri diena ir sieloje niūru, Bet tu išmokai tai praskaidrint šypsena Geru žodžiu, šiltu žvilgsniu Parodai kur pasukti toje kryžkelėj. Linkiu aš Tau vien laimės ir sekmės O išdalintas gėris dvigubai tegrįžta Sveikatos te Aukščiausias T...
Lina J.
Padėka
Ačiū slaugytojai Jolantai, dėmesinga, rūpinasi pacientu.
Irena V
Padėka
Nuoširdi, kompetinga, niekada neliekanti abejinga kito žmogaus sveikatai. Ačiū Jums Jolanta!!!
Alė Gardziulevičienė
Padėka
❤️❤️❤️
Audronė Bieliauskienė
Padėka
Dėkoju už malonų bendravimą, profesionalumą, Slaugytoja iš didelės raidės. Ačiū.
Danutė Sereičikienė
Padėka
Ačiū,kad esate. Nuostabi, tolerantiška, išmananti puikiai savo darbą.
Vytautas Gardziulevičius
Padėka
Dėkoju medikei už rūpestingumą, tolerantiškumą. Begalinis atsidavimas savo darbui, pacientui. Ačiū, kad esate!!!
Alė Gardziulevičienė
Padėka
Nuoširdi, empatiška savo darbui atsidavusi slaugytoja. Atvykus visada sutiks ir palydės su šypsena. Visada kompetentingai bei išsamiai atsakys į visus rūpimus klausimus, niekada nepaliks nežinioje ir išties pagalbos ranką, kad ir kas nutiktų. Ačiū Ju...
Irma Rudzienė
Padėka
Ačiū, kad mylite savo darbą, tikite tuo,ką darot.
Snieguolė Mazakiauskienė
Padėka
Ačiū.
Edita Valukonė
Padėka
Už šiltą bendradarbiavimą ir kruopštumą savo darbe. Ačiū.
Kęstutis Žalys
Padėka
Ačiū
Ramūnas Luk
1544 balsai
Lrytas.lt aciu medikams balsuoti
Ieva Neverauskienė
Padėka
NUOŠIRDUS AČIŪ UŽ LAIKU NUSTATYTĄ AKIŲ LIGĄ MAMAI. UŽ KRUOPŠTUMĄ, PADRĄSINIMUS, KAD VISKAS BUS GERAI. UŽ PAGARBĄ KIEKVIENAM PACIENTUI.
Zuzana Rimšienė
41 balsai
Lrytas.lt aciu medikams balsuoti
Julija Šneider
Padėka
Ačiū gydytojai už nuoširdumą, atidumą, operatyvumą. Už ypatingą dėmesį savo pacientams.
Rūta Jasiulevičiūtė
118 balsai
Lrytas.lt aciu medikams balsuoti
Simona Vainorienė
Padėka
Ačiū, Jūs esate Gydytoja iš didžiosios raidės.
Rima Larinienė
2 balsai
Lrytas.lt aciu medikams balsuoti
Kęstutis Jacikevičius
Padėka
Ačiūūūūūūūū
Jūratė Urbonienė
Padėka
Daktaras Kęstutis Jacikevičius vertas didžiausios padėkos ne tik už profesionalų neurochirurgo darbą, bet ir gražiausias Žmogaus savybes: empatiją, kantrybę, paslaugumą, pagalbą... Daktaras - vienas iš nedaugelio specialistų, kokio linkėčiau visiems ...
Tomas Lenkauskas
Padėka
Nuoširdžiausias AČIŪ Daktarui, kuris didžiulį dėmesį skiria pacientui, jo problemos sprendimui, visada maloniai konsultuoja ir teikia išsamią informaciją tolimesniam gydymui. Profesionalus neurochirurgas, sąžiningas ir atsakingas, aukštos kultūros žm...
Tomas
2 balsai
Lrytas.lt aciu medikams balsuoti
1
2
3
4
5
6
7

Partneriai

samp7

Rėmėjai

p5p6p9p10

Prenumeruoti!

Nepraleiskite svarbiausių naujienų

Kontaktai

Greta Ališauskaitė- Bagušauskienė

Vystymo vadovė

Reda Rutkauskienė

Rinkodaros vadovė

Kristina Ramonienė

Pardavimų vadovė

PRIVATUMO POLITIKAKONTAKTAIREKLAMADIENRAŠČIO PRENUMERATA

Ačiū medikams

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę
Sekite mus:
UAB „Lrytas“,A. Goštauto 12A, LT-01103, Vilnius.
Įm. kodas: 300781534Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:Valstybės įmonė Registrų centras
lrytas.lt redakcija news@lrytas.ltPranešimai apie techninius nesklandumuswebmaster@lrytas.lt
Visos teisės saugomos. © 2024 UAB „Lrytas“.

Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.