Lrytas.lt

Ačiū seneliams

Iki šiol prisimenate vasaras pas senelius kaime? O gal gyvenime tebesivadovaujate jų pamokymais ar patarimais? Parašykite padėką!

Lai gražūs žodžiai virsta šypsena jūsų brangių ir mylimų senelių veide. Naujienų portalas lrytas.lt kviečia padėkoti savo seneliams ir tarti ačiū!
Penkiems burtų keliu išrinktų sveikinimų herojams bus įteiktos „Senjorų pasaulio klubo“ 6 mėn. klubo narystės.

Registracija
Kas dėkoja
Padėka

KONKURSO „AČIŪ SENELIAMS“ TAISYKLĖS

  BENDROSIOS NUOSTATOS

   Konkurso „AČIŪ SENELIAMS“ organizatorius (toliau – konkursas) yra UAB Lrytas toliau vadinamas „organizatoriumi“. Šios taisyklės (toliau – taisyklės) nustato konkurso sąlygas. Konkurso tikrumą ir priežiūrą, t.y. informacijos apie konkursą ir skundų tvarkymą, priežiūrą vykdo organizatoriaus darbuotojai. Organizatorius turi teisę vienašališkai pataisyti arba pakeisti šias taisykles.

  KONKURSO DALYVIAI

   Konkurse dalyvauja asmenys, užpildę padėkos formą ir, kuri patvirtinus administratoriui, yra atvaizduojama specialiame lrytas.lt puslapyje Ačiū seneliams. Laikoma, kad nuo padėkos paskelbimo momento UAB „Lrytas“ projekte, pateikėjas suteikia jo organizatoriui visas teises atsiųstą informaciją skelbti/viešinti/demonstruoti savo nuožiūra. Parašydamas padėką, asmuo sutinka, kad informacija dalyvautų projekte „Ačiū seneliams“ ir viso projekto metu būtų eksponuojama portale www.lrytas.lt bei lrytas.lt feisbuko puslapiuose.

   UAB „Lrytas“ turi teisę neskelbti padėkos, neįtraukti jos į konkursą ar eliminuoti ją konkurso eigoje, jeigu: turinys prieštarauja teisės aktams ar visuotinai priimtinoms moralės ir elgesio normoms, jei kyla abejonių dėl informacijos tikrumo, taip pat tais atvejais, kai padėka neatspindi konkurso temos (dėl konkurso temos atitikimo sprendžia konkurso organizatoriai).

  KONKURSO TRUKMĖ

   Padėkų rašymas ir balsavimas baigiasi 2023 m. gruodžio 17 d. 23.59 val.

  KONKURSO TAISYKLĖS IR PRIZAI

   Asmuo, parašęs ir užpildęs padėkos formą, dalyvauja konkurse laimėti rėmėjo SENJORŲ PASAULIS įsteigtus prizus – senjorų pasaulio klubo 6 mėn. narystes.

   Konkurso laimėtojai bus skelbiami gruodžio 18 d. Organizatoriai išrinks atsitiktine tvarka penkis laimėtojus, kuriems padovanos rėmėjo SENJORŲ PASAULIS įsteigtus prizus.

   Asmuo gali rašyti daugiau nei vieną padėką, tačiau laimėjimo atveju gali gauti tik vieną prizą.

  PRIZŲ ATSIĖMIMAS

   Su konkurso laimėtojais organizatoriai susiesiekia asmeniškai ir susitaria dėl prizų perdavimo iki gruodžio 20 d.

  KITOS SĄLYGOS

   Visais atvejais, kurie nėra apibrėžti šiose Taisyklėse, taikomi Lietuvos Respublikos įstatymai ir kitų teisės aktų nuostatai. Dėl visų šiose Taisyklėse neaptartų klausimų Organizatorius turi teisę priimti vienašališką sprendimą, vadovaujantis Lietuvos Respublikos teisės aktais.

  ASMENINIŲ DUOMENŲ NAUDOJIMAS

   Konkurso dalyviai sutikdami su šiomis taisyklėmis taip pat pažymi, kad susipažino, jog UAB Lrytas.lt, siekdamas vykdyti savo, kaip konkurso organizatoriaus įsipareigojimus, tvarkys jų asmens duomenis konkurso nugalėtojų nustatymo ir prizo jiems įteikimo tikslu. Šie duomenys bus sunaikinti pasibaigus konkursui ir įteikus prizą. Duomenys tvarkomi laikantis Bendrojo duomenų apsaugos reglamento nuostatų.

  SKUNDAI IR PAŽEIDIMAI

   Visus skundus, susijusius su konkurso organizavimu, dalyviai turėtų pateikti raštu organizatoriui konkurso vykdymo metu. Skundas, pateiktas po nurodyto termino, neturi teisinio poveikio.

   Rašytiniame skunde turi būti nurodytas dalyvio vardas, pavardė, telefono numeris ir išsamus skundo aprašymas bei pagrindimas. Skundai bus apsvarstyti per 5 d.d. Atsakymai į skundus bus pateikiami raštu.

Įkvepiančios istorijos
Projekto partneriai:
Lrytas.lt
PRIVATUMO POLITIKAKONTAKTAIREKLAMADIENRAŠČIO PRENUMERATA
Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę
Sekite mus:
UAB „Lrytas“,A. Goštauto 12A, LT-01103, Vilnius.
Įm. kodas: 300781534Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:Valstybės įmonė Registrų centras
lrytas.lt redakcija news@lrytas.ltPranešimai apie techninius nesklandumuswebmaster@lrytas.lt
Visos teisės saugomos. © 2023 UAB „Lrytas“.

Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.