Sekite lrytas.lt

Didžiausių pokyčių miestas

Ar pastebi, kaip keičiasi Lietuva?


Siųsk tavo nuomone labiausiai per paskutinius 10 m. pasikeitusio miesto ar miestelio nuotrauką, balsuok ir padėk išrinkti „Pokyčių miestą“!


Atraskime ES fondų investicijų 2014–2020 m. inicijuotus pokyčius kartu!

Finansuojama iš Europos socialinio fondo

Prizai

ES fondų investicijas 2014-2020 m. administruojančios institucijos kviečia ne tik pastebėti, bet ir aktyviai dalyvauti. Daugiausiai balsų surinkęs miestas ar miestelis laimės nemokamą renginį, į kurį kviečiama visa Lietuva! Renginyje laukia ne tik pramogos ar muzika, bet ir „Pokyčių miesto“ titulas!

Talpinama tik viena miesto nuotrauka. Jeigu jūsų miestas jau užregistruotas, kviečiame balsuoti!

Registruokite
didžiausią pokyčių
miestą!

Vardas, Pavardė

Registruojamas miestas

Miesto nuotrauka

Konkurso „Didžiausių pokyčių miestas“ taisyklės

  BENDROSIOS NUOSTATOS

   Konkurso „Pokyčių miestas “ organizatorius (toliau – konkursas) yra UAB Lrytas toliau vadinamas „organizatoriumi“. Šios taisyklės (toliau – taisyklės) nustato konkurso sąlygas. Konkurso tikrumą ir priežiūrą, t.y. informacijos apie konkursą ir skundų tvarkymą, priežiūrą vykdo organizatoriaus darbuotojai. Organizatorius turi teisę vienašališkai pataisyti arba pakeisti šias taisykles.

  KONKURSO DALYVIAI

   Konkurse dalyvauja Lietuvos miestai, kuriuos gali užregistruoti lrytas.lt skaitytojai

  KONKURSO TRUKMĖ

   „Didžiausių pokyčių miestas “ konkursas vyksta rugpjūčio 22 d. – rugsėjo 13 d.

  KONKURSO TAISYKLĖS IR PRIZAI

   Asmuo, užpildęs konkurso anketą ir atsiuntęs miesto nuotrauką, turi galimybę laimėti miestui renginį, kurio iniciatorius Centrinė projektų valdymo agentūra. Laimėtojas renkamas skaičiuojant balsus projekto polapyje.

   Konkurso laimėtojas bus skelbiamas rugsėjo 14 d.

  BALSAVIMAS

   Balsuoti leidžiama tik iš lietuviškų IP (tik iš Lietuvos teritorijos). Balsuoti leidžiama vieną kartą per parą, naudojant unikalų IP adreso, įrenginio bei naršyklės derinį (pavyzdžiui, jeigu balsavote 15:00 val., vėl balsuoti galite 00:01 val.). Tą pačią parą balsuoti galite iš kelių skirtingų įrenginių arba, jei naudojate kelis skirtingus internetinio ryšio tiekėjus (mobilųjį internetą bei savo darbovietės internetu), galite balsuoti ir iš to paties įrenginio. Tačiau verta atkreipti dėmesį, kad, naudojantis darbovietės internetu, ten dažnu atveju visi įrenginiai naudoja tą patį IP adresą bei yra vienodos konfigūracijos, tad jeigu kolega jau balsavo už dalyvį, Jūs iš darbovietės kompiuterio galimai nebegalėsite balsuoti, tokiu atveju, kad atiduotumėte balsą, rinkitės savo asmeninį įrenginį su mobiliuoju internetu.

   Pastebėjus nenatūralų balsų kitimą, balsai gali būti perskaičiuoti. Jei identifikuojama, kad balsų augimas yra nenatūralus ir atliekamas automatiniais įrankiais, balsai gali būti eliminuojami. Užfiksavus nenatūralų balsų augimą ir identifikavus priežastis, apie tai informuojamas projekte dalyvį užregistravęs asmuo. Užfiksavus pakartotinius pažeidimus, rinkimų dalyvis gali būti pašalintas iš rinkimų.

  PRIZŲ ATSIĖMIMAS

   Konkurso laimėtojas bus išrenkamas pagal balsų skaičių specialiame projekto polapyje ir paskelbtas lrytas.lt portale.

  KITOS SĄLYGOS

   Visais atvejais, kurie nėra apibrėžti šiose Taisyklėse, taikomi Lietuvos Respublikos įstatymai ir kitų teisės aktų nuostatai. Dėl visų šiose Taisyklėse neaptartų klausimų Organizatorius turi teisę priimti vienašališką sprendimą, vadovaujantis Lietuvos Respublikos teisės aktais.

  ASMENINIŲ DUOMENŲ NAUDOJIMAS

   Konkurso dalyviai sutikdami su šiomis taisyklėmis taip pat pažymi, kad susipažino, jog UAB Lrytas.lt, siekdamas vykdyti savo, kaip konkurso organizatoriaus įsipareigojimus, tvarkys jų asmens duomenis konkurso nugalėtojų nustatymo ir prizo jiems įteikimo tikslu. Šie duomenys bus sunaikinti pasibaigus konkursui ir įteikus prizą. Duomenys tvarkomi laikantis Bendrojo duomenų apsaugos reglamento nuostatų.

  SKUNDAI IR PAŽEIDIMAI

   Visus skundus, susijusius su projekto organizavimu, dalyviai turėtų pateikti raštu organizatoriui projekto vykdymo metu. Skundas, pateiktas po nurodyto termino, neturi teisinio poveikio. Rašytiniame skunde turi būti nurodytas dalyvio vardas, pavardė, telefono numeris ir išsamus skundo aprašymas bei pagrindimas. Skundai bus apsvarstyti per 5 d.d. Atsakymai į skundus bus pateikiami raštu.

Balsuok!

PRIVATUMO POLITIKAKONTAKTAIREKLAMADIENRAŠČIO PRENUMERATA
Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę
Sekite mus:
UAB „Lrytas“,Gedimino 12A, LT-01103, Vilnius.
Įm. kodas: 300781534Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:Valstybės įmonė Registrų centras
lrytas.lt redakcija news@lrytas.ltPranešimai apie techninius nesklandumuswebmaster@lrytas.lt
Visos teisės saugomos. © 2023 UAB „Lrytas“.