Geriausios pasaulyje vaikų detektyvės Doros nuotykiai tęsiasi. Mūsų mylima draugė ir žymi herojė pasiruošusi imtis dar didesnių iššūkių – įveikti kliūtis ir padėti seniems bei naujiems draugams, tuo pačiu metu kovoti su gudriausia miško lape, Gudročiumi. Bet ji nebus viena. Bačiukas, Kuprinė, Žemėlapis, Benis, Tiko, Isa ir visi Doros draugai bei šeima grįžta padėti jai naujuose, juokinguose ir įtemptuose žygiuose. Ir, žinoma, jai reikės pagalbos iš pačių geriausių jos draugų – JŪSŲ! Nuotykiai laukia! Tad čiupkite kuprines! Eime!

Nupieškite Doros kelionę savo mieste ir laimėkite įspūdinga prizą - iPad Air ir Apple Pencil!

©2024 Viacom International Inc. All Rights Reserved.

Prizai

Nupieškite Doros kelionę savo mieste ir laimėkite įspūdingus prizus - iPad Air ir Apple Pencil ir Go3 kuponus!

Daugiausiai balsų sulaukusi anketa laimės iPad Air ir Apple Pencil.

Anketos užėmusios antrą bei trečią vietas laimės Go3 prenumeratas.

Lrytas.lt doros nuotykiai

Dalyvio anketa

KONKURSO „Doros nuotykiai tavo mieste“ TAISYKLĖS

  BENDROSIOS NUOSTATOS

   Konkurso „Doros nuotykiai tavo mieste“ organizatorius (toliau – rinkimai) yra UAB Lrytas toliau vadinamas „organizatoriumi“. Šios taisyklės (toliau – taisyklės) nustato konkurso sąlygas. Konkurso tikrumą ir priežiūrą, t.y. informacijos apie konkursą ir skundo tvarkymą, priežiūrą vykdo organizatoriaus darbuotojai. Organizatorius turi teisę vienašališkai pataisyti arba pakeisti šias taisykles.

  KONKURSO DALYVIAI IR JŲ ATSAKOMYBĖ

   Konkurso dalyviai yra asmenys, užpildę konkurso formą ir atsiuntę vaiko piešinio nuotrauką, kuri patvirtinus administratoriui, yra atvaizduojama specialiame lrytas.lt konkurso puslapyje.

   Piešinys turi atitikti konkurso temą: Doros nuotykiai tavo mieste.

   Atsiųsdamas nuotrauką konkursui asmuo patvirtina, kad jis yra turtinių teisių savininkas, turintis teisę šią nuotrauką skelbti ir viešinti.

   Laikoma, kad nuo nuotraukos atsiuntimo konkursui „Doros nuotykiai tavo mieste“ momento, konkurso dalyvis suteikia organizatoriui visas teises atsiųstą nuotrauką skelbti ir viešinti savo nuožiūra.

   Konkurso dalyvis patvirtina ir sutinka, kad tuo atveju, jei taps laimėtoju, jis perleidžia organizatoriui visas autoriaus turtines teises į nuotrauką, taip pat suteikia teisę naudoti nuotrauką savo nuožiūra (nepažeidžiant autoriaus neturtinių teisų) neribotą laiką, įskaitant, bet neapsiribojant nuotraukos naudojimu organizatoriaus įmonių grupės vizualuose – maketuose, klipuose ir pan.

   Atsiųsdamas nuotrauką konkursui, asmuo patvirtina, kad tuo atveju, jei nuotraukoje yra žmonių atvaizdai, jie yra davę sutikimą skelbti ir viešinti tokius jų atvaizdus.

   Konkurse gali dalyvauti tik viena to paties asmens atsiųsta piešinio nuotrauka.

  ORGANIZATORIAUS TEISĖS IR ATSAKOMYBĖ

   Organizatorius neatsako už telekomunikacijos ryšių, serverių, sąsajų ir naršyklių veikimo sutrikimus.

   Organizatorius turi teisę nepatvirtinti nuotraukos ir neįtraukti jos į konkursą, jeigu nuotraukos turinys prieštarauja teisės aktams ar visuotinai priimtinoms moralės ir elgesio normoms, jei kyla abejonių dėl nuotraukos autorinių teisių priklausomybės, atsiųstoje nuotraukoje atvaizduoti nepilnamečiai ar nuotrauka neatspindi konkurso temos (dėl konkurso temos atitikimo sprendžia konkurso organizatoriai).

   Organizatorius įsipareigoja informuoti konkurso laimėtojus apie laimėjimą ir susitarti dėl prizo atsiėmimo iki liepos 5d.

  KONKURSO TRUKMĖ

   Konkursas vyksta nuo birželio 7d. iki liepos 4 d.

  KONKURSO LAIMĖTOJAI IR PRIZAI

   Konkurso prizai: iPad Air, Apple Pencil ir 2vnt. Go3 dovanų kuponai.

   Daugiausiai balsų surinkusi piešinio nuotrauka laimi iPad Air ir Apple Pencil

   Antras ir trečias vietas pagal balsų skaičių surinkusios piešinių nuotraukos laimės po vieną Go3 dovanų kuponą

  BALSAVIMO TAISYKLĖS

   Balsuoti leidžiama vieną kartą, naudojant unikalų lietuviško IP adreso ir naršyklės derinį. Naudojant tokį derinį, balsuoti galima už visas eglučių nuotraukas. Pastebėjus nenatūralų balsų kitimą, balsai gali būti perskaičiuoti. Jei identifikuojama, kad balsų augimas yra nenatūralus ir atliekamas automatiniais įrankiais, balsai gali būti eliminuojami. Užfiksavus nenatūralų balsų augimą ir identifikavus priežastis, apie tai informuojamas konkurso dalyvis. Užfiksavus pakartotinius pažeidimus, dalyvis gali būti pašalintas iš konkurso.

  ASMENINIŲ DUOMENŲ NAUDOJIMAS

   Konkurso dalyviai sutikdami su šiomis taisyklėmis taip pat pažymi, kad susipažino, jog UAB Lrytas.lt, siekdamas vykdyti savo, kaip konkurso organizatoriaus įsipareigojimus, tvarkys jų asmens duomenis konkurso nugalėtojų nustatymo ir prizo jiems įteikimo tikslu. Šie duomenys bus sunaikinti pasibaigus konkursui ir įteikus prizą. Duomenys tvarkomi laikantis Bendrojo duomenų apsaugos reglamento nuostatų.

  SKUNDAI IR PAŽEIDIMAI

   Visus skundus, susijusius su konkurso organizavimu, dalyviai turėtų pateikti raštu organizatoriui konkurso metu. Skundas, pateiktas po nurodyto termino, neturi teisinio poveikio.

   Rašytiniame skunde turi būti nurodytas dalyvio vardas, pavardė, telefono numeris ir išsamus skundo aprašymas bei pagrindimas. Skundai bus apsvarstyti per 5 d.d. Atsakymai į skundus bus pateikiami raštu.

PRIVATUMO POLITIKAKONTAKTAIREKLAMADIENRAŠČIO PRENUMERATA
Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę
Sekite mus:
UAB „Lrytas“,A. Goštauto 12A, LT-01103, Vilnius.
Įm. kodas: 300781534Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:Valstybės įmonė Registrų centras
lrytas.lt redakcija news@lrytas.ltPranešimai apie techninius nesklandumuswebmaster@lrytas.lt
Visos teisės saugomos. © 2024 UAB „Lrytas“.

Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.