logo
line mobman-mob

Laisvas
nuo dūmo

Rūkymo atsisakymas yra didelis žingsnis link sveiko gyvenimo būdo. Kiekviena istorija yra unikali ir Jūsų patirtis gali paskatinti kitus, kurie svarsto apie rūkymo atsisakymą.

mergaite

Įdomiausių, labiausiai įkvepiančių istorijų autoriai turės galimybę laimėti konkurso rėmėjų įsteigtus prizus.

Daugiausiai balsų surinkusių istorijų savininkai bus apdovanoti viešbučio ,,Vilnius Grand Resort’’ dovanų kuponais.

Pasidalykite savo istorija

su portalo lrytas.lt skaitytojais, balsuokite, laimėkite prizus ir įkvėpkite kitus!

KONKURSO „LAISVAS NUO DŪMO“ TAISYKLĖS

  BENDROSIOS NUOSTATOS

   Konkurso „LAISVAS NUO DŪMO“ organizatorius (toliau – konkursas) yra UAB Lrytas toliau vadinamas „organizatoriumi“. Šios taisyklės (toliau – taisyklės) nustato konkurso sąlygas. Konkurso tikrumą ir priežiūrą, t.y. informacijos apie konkursą ir skundų tvarkymą, priežiūrą vykdo organizatoriaus darbuotojai. Organizatorius turi teisę vienašališkai pataisyti arba pakeisti šias taisykles.

  KONKURSO DALYVIAI

   Konkurse dalyvauja asmenys, užpildę konkurso dalyvio anketą.

   UAB „Lrytas“ turi teisę neskelbti padėkos, neįtraukti jos į konkursą ar eliminuoti ją konkurso eigoje, jeigu: turinys prieštarauja teisės aktams ar visuotinai priimtinoms moralės ir elgesio normoms, jei kyla abejonių dėl informacijos tikrumo, taip pat tais atvejais, kai padėka neatspindi konkurso temos (dėl konkurso temos atitikimo sprendžia konkurso organizatoriai).

  KONKURSO TRUKMĖ

   „LAISVAS NUO DŪMO“ konkursas vyksta vasario 13 d. – kovo 14 d.

  KONKURSO TAISYKLĖS IR PRIZAI

   Asmuo, užpildęs konkurso anketą ir atsiuntęs savo įkvepiančią istoriją, turi galimybę laimėti viešbučio ,,Vilnius Grand Resort’’ dovanų kuponą (3 vnt.). Laimėtojai renkami skaičiuojant balsus projekto polapyje. Balsuoti galima tik vieną kartą per dieną.

  PRIZŲ ATSIĖMIMAS

   Su konkurso laimėtojais organizatoriai susiesiekia asmeniškai ir susitaria dėl prizų perdavimo iki kovo 15 d.

  KITOS SĄLYGOS

   Visais atvejais, kurie nėra apibrėžti šiose Taisyklėse, taikomi Lietuvos Respublikos įstatymai ir kitų teisės aktų nuostatai. Dėl visų šiose Taisyklėse neaptartų klausimų Organizatorius turi teisę priimti vienašališką sprendimą, vadovaujantis Lietuvos Respublikos teisės aktais.

  ASMENINIŲ DUOMENŲ NAUDOJIMAS

   Konkurso dalyviai sutikdami su šiomis taisyklėmis taip pat pažymi, kad susipažino, jog UAB Lrytas.lt, siekdamas vykdyti savo, kaip konkurso organizatoriaus įsipareigojimus, tvarkys jų asmens duomenis konkurso nugalėtojų nustatymo ir prizo jiems įteikimo tikslu. Šie duomenys bus sunaikinti pasibaigus konkursui ir įteikus prizą. Duomenys tvarkomi laikantis Bendrojo duomenų apsaugos reglamento nuostatų.

  SKUNDAI IR PAŽEIDIMAI

   Visus skundus, susijusius su konkurso organizavimu, dalyviai turėtų pateikti raštu organizatoriui konkurso vykdymo metu. Skundas, pateiktas po nurodyto termino, neturi teisinio poveikio. Rašytiniame skunde turi būti nurodytas dalyvio vardas, pavardė, telefono numeris ir išsamus skundo aprašymas bei pagrindimas. Skundai bus apsvarstyti per 5 d.d. Atsakymai į skundus bus pateikiami raštu.

Pasidalintos istorijos

Naujausi

Naujienos

Visos naujienos
PRIVATUMO POLITIKAKONTAKTAIREKLAMA

Laisvas
nuo dūmo

UAB „Lrytas“,A. Goštauto g. 12A, LT-01103, Vilnius.
Įm. kodas: 300781534Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:Valstybės įmonė Registrų centras
lrytas.lt redakcija news@lrytas.ltPranešimai apie techninius nesklandumuswebmaster@lrytas.lt
Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę
Sekite mus:
Visos teisės saugomos. © 2024 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.