Portalas lrytas.lt kartu su dienraščiu „Lietuvos rytas“ ir Lietuvos architektų sąjunga devintą kartą organizuoja interjero architektūros konkursą-parodą „Mano erdvė 2023“. Projektas skirtas visiems besidomintiems naujausiais Lietuvos architektų bei dizainerių darbais. Lietuvių sukurtus interjerus vertina žymūs architektai iš užsienio. Projektą vainikuoja iškilmingi apdovanojimai.

KONKURSĄ „MANO ERDVĖ“ SUDARO

Specialiai konkursui skirta rubrika su dalyvių darbais. Publikuojamą medžiagą sudarys interjerų nuotraukos, brėžiniai, iliustracijos, aprašymas.

Šventinis apdovanojimų vakaras su transliacija. Jo metu įteikiami prizai geriausių interjerų autoriams.

Portalo lrytas.lt lankytojų favorito rinkimai. Specialiame polapyje vyksta balsavimas už labiausiai patikusį interjerą.

Specialus „Mano erdvė“ leidinys – lietuvių ir anglų kalbomis – su 40 geriausių konkurso darbų, kuriuos išrenka tarptautinė komisija.

Dalyviai

Taisyklės

Konkurso „Mano erdvė 2023“ taisyklės

  BENDROSIOS NUOSTATOS

   Interjero architektūros konkurso „Mano erdvė 2023“ nominacijos „Skaitytojų favoritas“ rinkimų organizatorius (toliau – rinkimai) yra UAB Lrytas toliau vadinamas „organizatoriumi“. Šios taisyklės (toliau – taisyklės) nustato rinkimų sąlygas. Rinkimų tikrumą ir priežiūrą, t.y. informacijos apie rinkimus ir skundo tvarkymą, vykdo organizatoriaus darbuotojai. Organizatorius turi teisę vienašališkai pataisyti arba pakeisti šias taisykles.

  KONKURSO DALYVIAI

   Konkurso dalyviai yra visi interjerų darbus specialioje platformoje pateikę asmenys rugsėjo 5 – spalio 12 dienomis.

  BALSAVIMO VIETA IR LAIKAS

   Balsavimas vyksta specialiame portalo lrytas.lt polapyje nuo spalio 13 d. iki lapkričio 7 d. 00:00 val.

  REGISTACIJOS TAISYKLĖS

   Iki 9 fotografijų (formatas.jpg 300 dpi, ne mažiau nei 2 MB ir ne daugiau nei 15 MB, nuo 3000 px). Viena fotografija negali būti kelių fotografijų montažas.

   Iki 2 brėžinių (formatas .jpg 300 dpi, ne daugiau nei 15 MB, nuo 2000 px).

   Aprašomasis tekstas: objekto pavadinimas, adresas (miestas), autoriai, įgyvendinimo metai, fotografijų autorius, trumpas aprašymas lietuvių ir anglų kalbomis privalomas.

   Jei pateikiama daugiau kaip 9 iliustracijos (nuotraukos+brėžiniai), parodos organizatoriai turi teisę atsirinkti iki 9 publikuojamų iliustracijų.

   SVARBU: jei kūrėjai papildomai pristatys 1 pastato iš išorės nuotrauką bei 1 urbanistinio konteksto nuotrauką tai bus laikoma privalumu. Balsavimo metu ji nebus rodoma, tačiau ši nuotrauka vertinimo komisijai padės geriau įvertinti interjero kontekstą.

   Vienas autorių kolektyvas (autorius) konkursui gali pateikti ne daugiau kaip tris darbus, įgyvendintus 2022/2023 metais. 2022-ujų metų darbai, dalyvavę praėjusių metų konkurse „Mano erdvė“, negali būti pateikiami antrą kartą.

   Kontaktų anketoje būtina pateikti bent vieno iš autorių telefono numerį ir el. pašto adresą. Jie nebus publikuojami.

   Konkurso „Mano erdvė 2023“ dalyviai neprieštarauja (sutinka), kad jų darbų aprašai ir nuotraukos būtų naudojamos šio konkurso viešinimui – portale lrytas.lt, taip pat socialinėje medijoje.

  DALYVAVIMO BALSAVIME TAISYKLĖS

   Balsuoti leidžiama vieną kartą, naudojant unikalų lietuviško IP adreso ir naršyklės derinį. Naudojant tokį derinį, balsuoti galima už visus pasirinktus dalyvius. Pastebėjus nenatūralų balsų kitimą, balsai gali būti perskaičiuoti. Jei identifikuojama, kad balsų augimas yra nenatūralus ir atliekamas automatiniais įrankiais, balsai gali būti eliminuojami. Užfiksavus nenatūralų balsų augimą ir identifikavus priežastis, apie tai informuojamas projekto „Mano erdvė 2023“ dalyvis, dalyvaujantis rinkimuose. Užfiksavus pakartotinius pažeidimus, rinkimų dalyvis gali būti pašalintas iš rinkimų.

  NUGALĖTOJŲ APDOVANOJIMAS

   Konkurso nugalėtoju tampa daugiausiai portalo lrytas.lt lankytojų balsų surinkęs interjeras, o jo autorius (-iai) bus apdovanoti 5 000 eurų vertės reklamos paketu portale lrytas.lt ir specialiais rėmėjų prizais „Mano erdvė 2023“ apdovanojimų ceremonijos metu.

  ORGANIZATORIAUS ATSAKOMYBĖ

   Organizatorius neatsako už telekomunikacijos ryšių, serverių, sąsajų ir naršyklių veikimo sutrikimus. Organizatorius įsipareigoja informuoti laimėjusio interjero autorių per 2 dienas nuo balsavimo pabaigos.

  SKUNDAI IR PAŽEIDIMAI

   Visus skundus, susijusius su rinkimų organizavimu, dalyviai ar balsuotojai turėtų pateikti raštu organizatoriui rinkimų metu. Skundas, pateiktas po nurodyto konkurso balsavimo termino, neturi teisinio poveikio. Rašytiniame skunde turi būti nurodytas dalyvio vardas, pavardė, telefono numeris ir išsamus skundo aprašymas bei pagrindimas. Skundai bus apsvarstyti per 5 d.d. Atsakymai į skundus bus pateikiami raštu.

PAGRINDINIAI RĖMĖJAI:

VERTINIMO KOMISIJA

Susanne Schmid

(Šveicarija)

Architektė, studijos „Bürgi Schärer Architects“ Berne partnerė, skaitanti paskaitas Liucernos taikomųjų mokslų ir architektūros universitete.

Davidas Bessonas

(Prancūzija)

Architektas, „Pépin de Banane“ architektūros studijos įkūrėjas, Prancūzijos interjero architektų tarybos (CFAI) narys, dėstantis interjero architektūrą magistrantams.

Mia Erlandsson

(Švedija)

Architektė, dirbanti viename didžiausių daugiadisciplinės architektūros biurų Europoje „White arkitekter“, Švedijos architektų sąjungos interjero architektūros akademijos pirmininkė.

RĖMĖJAI:

KONKURSO KOORDINATORĖS

Rūta Leitanaitė

Lietuvos architektų sąjungos tarybos narė

+37061572309info@architektu
sajunga.lt

Inga Junčienė

Portalo lrytas.lt rubrikos „Būstas“ redaktorė

+37068684860bustas@lrytas.lt

Rūta Leitanaitė

Lietuvos architektų sąjungos tarybos narė

+37061572309info@architektu
sajunga.lt

Inga Junčienė

Portalo lrytas.lt rubrikos „Būstas“ redaktorė

+37068684860bustas@lrytas.lt

KONKURSO ETAPAI

Rugsėjo 5 d. – spalio 12 d.

Darbų priėmimas specialiame puslapyje „Mano erdvė 2023“.

Spalio 13 d. – lapkričio 7 d.

Balsavimas portale lrytas.lt, specialiame konkurso puslapyje skaitytojai renka jiems labiausiai patikusį interjerą.

VIETA

Lapkričio 29 d.

APDOVANOJIMŲ CEREMONIJA VYKS NACIONALINĖJE DAILĖS GALERIJOJE (Konstitucijos pr. 22, Vilnius)

PRIVATUMO POLITIKAKONTAKTAIREKLAMADIENRAŠČIO PRENUMERATA
Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę
Sekite mus:
UAB „Lrytas“,Gedimino 12A, LT-01103, Vilnius.
Įm. kodas: 300781534Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:Valstybės įmonė Registrų centras
lrytas.lt redakcija news@lrytas.ltPranešimai apie techninius nesklandumuswebmaster@lrytas.lt
Visos teisės saugomos. © 2023 UAB „Lrytas“.