Lrytas.lt

Mano geriausias draugas!

line
line2
drvetLrytas.lt

Mano geriausias draugas!

Augintiniai - tai mūsų geriausi draugai! Lrytas.lt portalas kartu su Veterinarijos klinikų tinklu DR.VET kviečia siųsti augintinio nuotrauką ir dalyvauti konkurse bei laimėti šaunių prizų!

Daugiausiai balsų surinkusiai anketai atiteks DR.VET klinikų tinklo
PREMIUM sveikatos planas metams
(plane suteikiamų paslaugų vertė - 1092 €).
Taip pat laimėtojui pageidaujant, augintinis galės tapti DR.VET veidu ir jo istorija pasidalinsime socialiniuose tinkluose.

Registruokis

KONKURSO „Mano geriausias draugas“ TAISYKLĖS

  BENDROSIOS NUOSTATOS

   Konkurso „Mano geriausias draugas“ organizatorius (toliau – rinkimai) yra UAB Lrytas toliau vadinamas „organizatoriumi“. Šios taisyklės (toliau – taisyklės) nustato konkurso sąlygas. Konkurso tikrumą ir priežiūrą, t.y. informacijos apie konkursą ir skundo tvarkymą, priežiūrą vykdo organizatoriaus darbuotojai. Organizatorius turi teisę vienašališkai pataisyti arba pakeisti šias taisykles.

  KONKURSO DALYVIAI IR JŲ ATSAKOMYBĖ

   Konkurso dalyviai yra asmenys, užpildę konkurso formą ir atsiuntę savo augintinio nuotrauką, kuri patvirtinus administratoriui, yra atvaizduojama specialiame lrytas.lt puslapyje.

   Atsiųsdamas nuotrauką konkursui asmuo patvirtina, kad jis yra turtinių teisių savininkas, turintis teisę šią nuotrauką skelbti ir viešinti.

   Laikoma, kad nuo nuotraukos atsiuntimo konkursui “Mano geriausias draugas“ momento, konkurso dalyvis suteikia organizatoriui visas teises atsiųstą nuotrauką skelbti ir viešinti savo nuožiūra.

   Konkurso dalyvis patvirtina ir sutinka, kad tuo atveju, jei taps laimėtoju, jis perleidžia organizatoriui visas autoriaus turtines teises į nuotrauką, taip pat suteikia teisę naudoti nuotrauką savo nuožiūra (nepažeidžiant autoriaus neturtinių teisų) neribotą laiką, įskaitant, bet neapsiribojant nuotraukos naudojimu organizatoriaus įmonių grupės vizualuose – maketuose, klipuose ir pan.

   Atsiųsdamas nuotrauką konkursui, asmuo patvirtina, kad tuo atveju, jei nuotraukoje yra žmonių atvaizdai, jie yra davę sutikimą skelbti ir viešinti tokius jų atvaizdus.

   Konkurse gali dalyvauti tik viena to paties asmens atsiųsta eglutės nuotrauka.

  ORGANIZATORIAUS TEISĖS IR ATSAKOMYBĖ

   Organizatorius neatsako už telekomunikacijos ryšių, serverių, sąsajų ir naršyklių veikimo sutrikimus.

   Organizatorius turi teisę nepatvirtinti nuotraukos ir neįtraukti jos į konkursą, jeigu nuotraukos turinys prieštarauja teisės aktams ar visuotinai priimtinoms moralės ir elgesio normoms, jei kyla abejonių dėl nuotraukos autorinių teisių priklausomybės, atsiųstoje nuotraukoje atvaizduoti nepilnamečiai ar nuotrauka neatspindi konkurso temos (dėl konkurso temos atitikimo sprendžia konkurso organizatoriai).

   Organizatorius įsipareigoja informuoti konkurso laimėtojus apie laimėjimą ir susitarti dėl prizo atsiėmimo iki birželio 31d.

  KONKURSO TRUKMĖ

   Konkursas vyksta nuo balandžio 23d. iki gegužės 27d.

  KONKURSO LAIMĖTOJAI IR PRIZAI

   Konkurso laimėtoju tampa vienas augintinio nuotrauką atsiuntęs autorius, surinkę daugiausiai portalo lrytas.lt lankytojų balsų.

   Prizas - DR.VET klinikų tinklo PREMIUM sveikatos planas metams bei galimybė tapti DR.VET klinikos veidu

  BALSAVIMO TAISYKLĖS

   Balsuoti leidžiama vieną kartą, naudojant unikalų lietuviško IP adreso ir naršyklės derinį. Naudojant tokį derinį, balsuoti galima už visas eglučių nuotraukas. Pastebėjus nenatūralų balsų kitimą, balsai gali būti perskaičiuoti. Jei identifikuojama, kad balsų augimas yra nenatūralus ir atliekamas automatiniais įrankiais, balsai gali būti eliminuojami. Užfiksavus nenatūralų balsų augimą ir identifikavus priežastis, apie tai informuojamas konkurso dalyvis. Užfiksavus pakartotinius pažeidimus, dalyvis gali būti pašalintas iš konkurso.

  ASMENINIŲ DUOMENŲ NAUDOJIMAS

   Konkurso dalyviai sutikdami su šiomis taisyklėmis taip pat pažymi, kad susipažino, jog UAB Lrytas.lt, siekdamas vykdyti savo, kaip konkurso organizatoriaus įsipareigojimus, tvarkys jų asmens duomenis konkurso nugalėtojų nustatymo ir prizo jiems įteikimo tikslu. Šie duomenys bus sunaikinti pasibaigus konkursui ir įteikus prizą. Duomenys tvarkomi laikantis Bendrojo duomenų apsaugos reglamento nuostatų.

  SKUNDAI IR PAŽEIDIMAI

   Visus skundus, susijusius su konkurso organizavimu, dalyviai turėtų pateikti raštu organizatoriui konkurso metu. Skundas, pateiktas po nurodyto termino, neturi teisinio poveikio.

   Rašytiniame skunde turi būti nurodytas dalyvio vardas, pavardė, telefono numeris ir išsamus skundo aprašymas bei pagrindimas. Skundai bus apsvarstyti per 5 d.d. Atsakymai į skundus bus pateikiami raštu.

Dalyviai

Filtruoti:

Naujausi
1
2
3
4
5
6
7
PRIVATUMO POLITIKAKONTAKTAIREKLAMADIENRAŠČIO PRENUMERATA
Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę
Sekite mus:
UAB „Lrytas“,A. Goštauto 12A, LT-01103, Vilnius.
Įm. kodas: 300781534Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:Valstybės įmonė Registrų centras
lrytas.lt redakcija news@lrytas.ltPranešimai apie techninius nesklandumuswebmaster@lrytas.lt
Visos teisės saugomos. © 2024 UAB „Lrytas“.

Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.