Mano mieliausios kojos

Sveikos kojos – mūsų judėjimo, o kartu ir patirčių bei įspūdžių garantas. Atostogaujame ar užsiimame mėgstama aktyvia veikla – jos nuveda mus į pačius įsimintiniausius, įspūdingiausius ir įdomiausius potyrius. Žygiai, banglentės, kaitavimas, dviračių sportas, o gal bėgimas (maratonų, su vaikais ar paskui anūkus) yra ta veikla, kuria galite mėgautis sveikų kojų dėka?

Portalo skaitytojus kviečiame dalintis nuotraukose užfiksuotomis savo aktyvaus laisvalaikio akimirkomis, kuriose pagrindinis herojus – mieliausios Jūsų kojos!

Siųskite nuotraukas, balsuokite už smagiausias, o daugiausiai balsų surinkusių nuotraukų savininkai bus apdovanoti 50 EUR vertės viešbučio MARGIS dovanų kuponais.

Dalyvaukite

Konkurso „Mano mieliausios kojos“ taisyklės

  BENDROSIOS NUOSTATOS

   Konkurso „Mano mieliausios kojos“ organizatorius (toliau – konkursas) yra UAB Lrytas toliau vadinamas „organizatoriumi“. Šios taisyklės (toliau – taisyklės) nustato konkurso sąlygas. Konkurso tikrumą ir priežiūrą, t.y. informacijos apie konkursą ir skundų tvarkymą, priežiūrą vykdo organizatoriaus darbuotojai. Organizatorius turi teisę vienašališkai pataisyti arba pakeisti šias taisykles.

  KONKURSO DALYVIAI

   Konkurse dalyvauja asmenys, užpildę konkurso dalyvio anketą.

  KONKURSO TRUKMĖ

   „Mano mieliausios kojos“ konkursas vyksta gegužės 23 d. – liepos 2 d.

  KONKURSO TAISYKLĖS IR PRIZAI

   Asmuo, užpildęs konkurso anketą ir atsiuntęs savo aktyvaus laisvalaikio nuotrauką, turi galimybę laimėti konkurso steigėjo UAB Lrytas.lt įsteigtus prizus – vieną iš trijų 50 EUR vertės dovanų kuponų. Laimėtojas renkamas skaičiuojant balsus projekto polapyje. Balsuoti galima tik vieną kartą per dieną.

   Konkurso laimėtojai bus skelbiami 2023m. liepos 3d.

  PRIZŲ ATSIĖMIMAS

   Konkurso laimėtojai bus išrenkami pagal balsų skaičių specialiame projekto polapyje ir skelbiami liepos 3 d. portale. Su laimėtojais organizatoriai susisieks asmeniškai ir susitars dėl prizų atsiėmimo.

  KITOS SĄLYGOS

   Visais atvejais, kurie nėra apibrėžti šiose Taisyklėse, taikomi Lietuvos Respublikos įstatymai ir kitų teisės aktų nuostatai. Dėl visų šiose Taisyklėse neaptartų klausimų Organizatorius turi teisę priimti vienašališką sprendimą, vadovaujantis Lietuvos Respublikos teisės aktais.

  ASMENINIŲ DUOMENŲ NAUDOJIMAS

   Konkurso dalyviai sutikdami su šiomis taisyklėmis taip pat pažymi, kad susipažino, jog UAB Lrytas.lt, siekdamas vykdyti savo, kaip konkurso organizatoriaus įsipareigojimus, tvarkys jų asmens duomenis konkurso nugalėtojų nustatymo ir prizo jiems įteikimo tikslu. Šie duomenys bus sunaikinti pasibaigus konkursui ir įteikus prizą. Duomenys tvarkomi laikantis Bendrojo duomenų apsaugos reglamento nuostatų.

  SKUNDAI IR PAŽEIDIMAI

   Visus skundus, susijusius su projekto organizavimu, dalyviai turėtų pateikti raštu organizatoriui projekto vykdymo metu. Skundas, pateiktas po nurodyto termino, neturi teisinio poveikio. Rašytiniame skunde turi būti nurodytas dalyvio vardas, pavardė, telefono numeris ir išsamus skundo aprašymas bei pagrindimas. Skundai bus apsvarstyti per 5 d.d. Atsakymai į skundus bus pateikiami raštu.

Balsuokite

Visos teisės saugomos. © 2023 UAB "Lrytas".