heart-1-imageheart-2-imageheart-3-image

Mylimiausias
influenceris

Prieš kelerius metus žodžio „influenceris“ nemėgo dauguma žinomų žmonių, šiandien jie patys pripažįsta – tai tapo kasdienybe ir puikiu pragyvenimo šaltiniu. Asmeninis gyvenimas, skandalai, patarimai, kelionės, skyrybos ar nauja meilė – visa tai smalsūs sekėjai gali sužinoti čia ir dabar.
Patys influenceriai varžosi, kuris profilis surinks daugiau sekėjų, kaip juos dar sudominti. Turite savo mėgstamiausius? Naujienų portalas lrytas.lt kviečia balsuoti ir išrinkti mylimiausią nuomonės formuotoją!


Susipažinkite su projekto taisyklėmis

hero-image2

Projekto „Mylimiausias influenceris“ taisyklės

  BENDROSIOS NUOSTATOS

   Projekto „Mylimiausias influenceris“ organizatorius (toliau – Projekto) yra UAB Lrytas toliau vadinamas „organizatoriumi“. Šios taisyklės (toliau – taisyklės) nustato projekto sąlygas. Projekto tikrumą ir priežiūrą, t.y. informacijos apie projektą ir skundų tvarkymą, priežiūrą vykdo organizatoriaus darbuotojai. Organizatorius turi teisę vienašališkai pataisyti arba pakeisti šias taisykles.

  PROJEKTO DALYVIAI

   Projekte dalyvauja organizatoriaus pateiktos anketos

  PROJEKTO TRUKMĖ

   „Mylimiausias influenceris“ projektas vyksta lapkričio 13 d. – gruodžio 13 d.

  BALSAVIMAS

   Balsuoti leidžiama tik iš lietuviškų IP (tik iš Lietuvos teritorijos). Balsuoti leidžiama vieną kartą per parą, naudojant unikalų IP adreso, įrenginio bei naršyklės derinį (pavyzdžiui, jeigu balsavote 15:00 val., vėl balsuoti galite 00:01 val.). Tą pačią parą balsuoti galite iš kelių skirtingų įrenginių arba, jei naudojate kelis skirtingus internetinio ryšio tiekėjus (mobilųjį internetą bei savo darbovietės internetu), galite balsuoti ir iš to paties įrenginio. Tačiau verta atkreipti dėmesį, kad, naudojantis darbovietės internetu, ten dažnu atveju visi įrenginiai naudoja tą patį IP adresą bei yra vienodos konfigūracijos, tad jeigu kolega jau balsavo už dalyvį, Jūs iš darbovietės kompiuterio galimai nebegalėsite balsuoti, tokiu atveju, kad atiduotumėte balsą, rinkitės savo asmeninį įrenginį su mobiliuoju internetu.

   Pastebėjus nenatūralų balsų kitimą, balsai gali būti perskaičiuoti. Jei identifikuojama, kad balsų augimas yra nenatūralus ir atliekamas automatiniais įrankiais, balsai gali būti eliminuojami. Užfiksavus nenatūralų balsų augimą ir identifikavus priežastis, apie tai informuojamas projekte dalyvį užregistravęs asmuo. Užfiksavus pakartotinius pažeidimus, rinkimų dalyvis gali būti pašalintas iš rinkimų.

  KITOS SĄLYGOS

   Visais atvejais, kurie nėra apibrėžti šiose Taisyklėse, taikomi Lietuvos Respublikos įstatymai ir kitų teisės aktų nuostatai. Dėl visų šiose Taisyklėse neaptartų klausimų Organizatorius turi teisę priimti vienašališką sprendimą, vadovaujantis Lietuvos Respublikos teisės aktais.

  SKUNDAI IR PAŽEIDIMAI

   Visus skundus, susijusius su projekto organizavimu, dalyviai turėtų pateikti raštu organizatoriui projekto vykdymo metu. Skundas, pateiktas po nurodyto termino, neturi teisinio poveikio. Rašytiniame skunde turi būti nurodytas dalyvio vardas, pavardė, telefono numeris ir išsamus skundo aprašymas bei pagrindimas. Skundai bus apsvarstyti per 5 d.d. Atsakymai į skundus bus pateikiami raštu.

Influencerius
remia ir apdovanoja
Eucerin Hyaluron Filler ir Argo Trakai

heart1heart2heart3heart4

Balsuok už mylimiausią influencerį

info-heart-oneinfo-heart-two
ApieBalsavimasApie juos kalba ir rašo
UAB „Lrytas“,A. Goštauto g. 12A, LT-01103, Vilnius.
Įm. kodas: 300781534Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:Valstybės įmonė Registrų centras
lrytas.lt redakcija news@lrytas.ltPranešimai apie techninius nesklandumuswebmaster@lrytas.lt

Mylimiausias
influenceris

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę
Sekite mus:
Visos teisės saugomos. © 2023 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.