Jaunų verslų kūrėjai drąsiomis idėjomis keičia Lietuvą. Naujienų portalas lrytas.lt kviečia siūlyti ir įvertinti jaunuosius verslininkus, startuolius projekte „Verslo genas 2023“.

Šis projektas skirtas ne tik paskatinti prie Lietuvos kūrimo prisidedančius žmones, bet ir apdovanoti už įkvėpimą, pavyzdį ir svarų indėlį šaliai. Jų sėkmės istorijas galima pavadinti lietuviškąja DNR, kitaip – lietuviškuoju verslo genu.

Siūlyti arba kandidatuoti į „Verslo geną“

Apie įmonę

Pavadinimas

Veiklos sritis (plačiau apie įmonės vykdomą veiklą)

Kiek metų gyvuoja jūsų įmonė? (1-10 metų)

1 metai

Darbuotojų skaičius

iki 10

Tinklalapis

Adresas

Veiklos aprašymas (iki 500 simbolių)

Kodėl jūsų įmonė verta dalyvauti „Verslo geno“ rinkimuose?

Dalyvavimo priežastys, pergalės ir pasiekimai

Jūsų kontaktiniai duomenis susisiekimo tikslais

Vardas, pavardė

Telefono numeris

Elektroninis paštas

Naujienų portalas lrytas.lt kviečia kandidatuoti ir dalyvauti projekte „Verslo genas“

  ORGANIZATORIUS

   Projektą „Verslo genas“ organizuoja UAB „Lrytas“ (toliau – Organizatorius). Rinkimai vykdomi pagal šias taisykles (toliau Taisyklės).

   Organizatorius turi teisę vienašališkai pataisyti arba pakeisti šias Taisykles.

  DALYVIAI

   Konkurse gali dalyvauti lietuviško kapitalo verslas, gyvuojantis nuo 1 iki 10 metų.

  DALYVAVIMO RINKIMUOSE TAISYKLĖS IR PASIŪLYMAS

   Įmonės atstovas, užpildęs registracijos anketą, dalyvauja Organizatoriaus rengiamoje atrankoje tapti projekto „Verslo genas“ dalyviais.

   Iš užsiregistravusių kandidatų Organizatorius su vertinimo komisija išrenka verslus, kurie bus pristatyti visuomenei naujienų portale lrytas.lt.

   Atrinkti dalyviai informuojami ir įsipareigoja pristatyti savo verslą lrytas.lt žurnalistams.

   Atrinkti ir aprašyti dalyvių verslai dalyvaus skaitytojų balsavime, kuriame bus renkamas lrytas.lt skaitytojų favoritas.

   Atrinkti dalyviai bus kviečiami į projekto „Verslo genas“ apdovanojimų renginį, kuris vyks 2023 metų rugsėjo mėnesį, nurodytu laiku, nurodytoje vietoje.

   Nuo vienerių iki dešimties metų sėkmingai savo veiklą vystantys verslininkai bus apdovanoti šiose nominacijose: „Tvarus verslas“, „Už drąsą rizikuoti“, „Už mokslo ir žinių įgyvendinimą versle“, „Metų atradimas“, „Šeimos verslas“, „Socialinis verslas“, „Lrytas.lt skaitytojų favoritas“.

  Nominacijos „Skaitytojų favoritas“ rinkimų taisyklės

   Projekto „Verslo genas“ nominacijos „Skaitytojų favoritas“ rinkimų organizatorius (toliau – rinkimai) yra UAB „Lrytas“, toliau vadinamas „organizatoriumi“.

   Konkurse gali dalyvauti lietuviško kapitalo verslas, gyvuojantis nuo 1 iki 10 metų.

   Balsavimo taisyklės. Balsuoti leidžiama vieną kartą per parą, naudojant unikalų IP adreso, įrenginio bei naršyklės derinį (pavyzdžiui, jeigu balsavote 15:00 val., vėl balsuoti galite 00:01 val.). Tą pačią parą balsuoti galite iš kelių skirtingų įrenginių arba, jei naudojate kelis skirtingus internetinio ryšio tiekėjus (mobilųjį internetą bei savo darbovietės internetu), galite balsuoti ir iš to paties įrenginio. Tačiau verta atkreipti dėmesį, kad, naudojantis darbovietės internetu, ten dažnu atveju visi įrenginiai naudoja tą patį IP adresą bei yra vienodos konfigūracijos, tad jeigu kolega jau balsavo už dalyvį, Jūs iš darbovietės kompiuterio galimai nebegalėsite balsuoti, tokiu atveju, kad atiduotumėte balsą, rinkitės savo asmeninį įrenginį su mobiliuoju internetu.

   Pastebėjus nenatūralų balsų kitimą, balsai gali būti perskaičiuoti. Jei identifikuojama, kad balsų augimas yra nenatūralus ir atliekamas automatiniais įrankiais, balsai gali būti eliminuojami. Užfiksavus nenatūralų balsų augimą ir identifikavus priežastis, apie tai informuojamas projekte dalyvį užregistravęs asmuo. Užfiksavus pakartotinius pažeidimus, rinkimų dalyvis gali būti pašalintas iš rinkimų. Balsuoti leidžiama tik iš lietuviškų IP (tik iš Lietuvos teritorijos).

   Nugalėtoju tampa daugiausiai portalo lrytas.lt lankytojų balsų surinkęs jaunas verslas ir jo atstovas (-ai). Konkurso nugalėtojas bus apdovanotas specialiu organizatorių įsteigtu prizu „Verslo genas“ apdovanojimų ceremonijos metu.

  REGISTRACIJOS TRUKMĖ

   Registracija vyksta nuo gegužės 22 iki rugpjūčio 20 d. 23.59 val., o balsavimas, renkant „Skaitytojų favoritą“ specialiame Verslo genas puslapyje, vyks nuo rugpjūčio 21 d. iki rugsėjo 1 d. 23.59 val.

  PRIZAS

   Konkurso prizą steigia Organizatorius. Jis įteikiamas „Verslo geno“ apdovanojimų metu.

  ASMENINIŲ DUOMENŲ NAUDOJIMAS

   Asmenys, dalyvaudami atrankoje ir sutikdami su šiomis taisyklėmis taip pat pažymi, kad susipažino, jog Organizatoriai, siekdami vykdyti savo įsipareigojimus, pateiktus jų asmens duomenis (vardą, el.paštą ir kt.) naudos tik atrankos laimėtojų nustatymo ir jų informavimo tikslais.

   Iškilus klausimams ar nesklandumams dėl informacijos pateikimo, galite susisiekti su portalo lrytas.lt redakcija el.paštu [email protected]

Klausimas

Ar lengva Lietuvoje pradėti kurti verslą?

Pateikti