Apie projektą

Jaunąjį verslą ir Lietuvos kūrėjus pastebintis bei įvertinantis projektas „Verslo genas“ jau septintus metus tęsia idėjų paiešką. Naujienų portalas lrytas.lt kviečia siūlyti ir dalyvauti jaunų verslų kūrėjus, žmones ir komandas, kurie Lietuvoje drąsiai įgyvendina savo sumanymus ir svariai prisideda prie pokyčių šalyje.

„Verslo genas“ – laiptelis, kuris paskatina žengti drąsesnį žingsnį platesnio kelio link. Mūsų kūrėjai – mūsų ateitis, pažadinkime verslo geną lietuvių širdyse. Jų sėkmės istorijas galima pavadinti lietuviškąja DNR, kitaip – lietuviškuoju verslo genu.

Projektą „Verslo genas 2023“ sudaro

Specialiai projektui sukurtas puslapis, kuriame registruojami ar registruojasi dalyvauti norintys jaunų verslų kūrėjai, verslininkai. Vėliau jame taip pat bus galima balsuoti ir išrinkti skaitytojų favoritą.

Nugalėtojai renkami šiose nominacijose: „Už drąsą rizikuoti“, „Už mokslo ir žinių įgyvendinimą versle“, „Metų atradimas“, „Šeimos verslas“, „Socialinis verslas“, „Tvarus verslas“, „Lrytas.lt skaitytojų favoritas“.

Interviu ir reportažai su projekto „Verslo genas“ dalyviais, publikuojami portale lrytas.lt ir projekto rubrikoje Sėkmės istorijos.

Aktualios verslo ir ekonomikos naujienos, interviu, ekspertų įžvalgos ir komentarai.

Apdovanojimų renginys su transliacija. Jo metu įteikiami prizai laureatams.

Interviu su nugalėtojais, publikuojami portale lrytas.lt.

Registracija

Registracijos taisyklės

Dalyvauti gali tik įmonės, gyvuojančios 1–10 metų.

Verslų registracija vyks gegužės 23 – rugpjūčio 20 dienomis, iki 23.59 val.

„Lrytas.lt skaitytojų favoritas“ bus renkamas balsuojant specialiame puslapyje, balsavimas vyks rugpjūčio 21 – rugsėjo 1 dienomis, iki 23.59 val.

Nugalėtojai bus skelbiami ir apdovanojami rugsėjo 14 d. Vilniuje.

Iškilus klausimams ar nesklandumams, galite susisiekti el.paštu verslogenas@lrytas.lt

Vertinimo komisija

Marius Dubnikovas

Lietuvos verslo konfederacijos viceprezidentas, vertinimo komisijos pirmininkas

Dalia Matukienė

Lietuvos smulkiojo ir vidutinio verslo tarybos pirmininkė

Patricija Reut

Inovacijų agentūros Bendrųjų verslo kompetencijų departamento direktorė

Vytenis Radžiūnas

Portalo lrytas.lt Verslo ir Auto skyrių redaktorius

Marija Šaraitė

Tarptautinio profesionalų tinklo „Global Lithuanian Leaders“ vadovė

dr. Lineta Ramonienė

ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto Tarptautinės rinkodaros ir vadybos programos vadovė

Linas Armalys

„Noviti Finance“ direktorius

Partneriai:

Rėmėjai:

Naujienų portalas lrytas.lt kviečia kandidatuoti ir dalyvauti projekte „Verslo genas“

  ORGANIZATORIUS

   Projektą „Verslo genas“ organizuoja UAB „Lrytas“ (toliau – Organizatorius). Rinkimai vykdomi pagal šias taisykles (toliau Taisyklės).

   Organizatorius turi teisę vienašališkai pataisyti arba pakeisti šias Taisykles.

  DALYVIAI

   Konkurse gali dalyvauti lietuviško kapitalo verslas, gyvuojantis nuo 1 iki 10 metų.

  DALYVAVIMO RINKIMUOSE TAISYKLĖS IR PASIŪLYMAS

   Įmonės atstovas, užpildęs registracijos anketą, dalyvauja Organizatoriaus rengiamoje atrankoje tapti projekto „Verslo genas“ dalyviais.

   Iš užsiregistravusių kandidatų Organizatorius su vertinimo komisija išrenka verslus, kurie bus pristatyti visuomenei naujienų portale lrytas.lt.

   Atrinkti dalyviai informuojami ir įsipareigoja pristatyti savo verslą lrytas.lt žurnalistams.

   Atrinkti ir aprašyti dalyvių verslai dalyvaus skaitytojų balsavime, kuriame bus renkamas lrytas.lt skaitytojų favoritas.

   Atrinkti dalyviai bus kviečiami į projekto „Verslo genas“ apdovanojimų renginį, kuris vyks 2023 metų rugsėjo mėnesį, nurodytu laiku, nurodytoje vietoje.

   Nuo vienerių iki dešimties metų sėkmingai savo veiklą vystantys verslininkai bus apdovanoti šiose nominacijose: „Tvarus verslas“, „Už drąsą rizikuoti“, „Už mokslo ir žinių įgyvendinimą versle“, „Metų atradimas“, „Šeimos verslas“, „Socialinis verslas“, „Lrytas.lt skaitytojų favoritas“.

  Nominacijos „Skaitytojų favoritas“ rinkimų taisyklės

   Projekto „Verslo genas“ nominacijos „Skaitytojų favoritas“ rinkimų organizatorius (toliau – rinkimai) yra UAB „Lrytas“, toliau vadinamas „organizatoriumi“.

   Konkurse gali dalyvauti lietuviško kapitalo verslas, gyvuojantis nuo 1 iki 10 metų.

   Balsavimo taisyklės. Balsuoti leidžiama vieną kartą per parą, naudojant unikalų IP adreso, įrenginio bei naršyklės derinį (pavyzdžiui, jeigu balsavote 15:00 val., vėl balsuoti galite 00:01 val.). Tą pačią parą balsuoti galite iš kelių skirtingų įrenginių arba, jei naudojate kelis skirtingus internetinio ryšio tiekėjus (mobilųjį internetą bei savo darbovietės internetu), galite balsuoti ir iš to paties įrenginio. Tačiau verta atkreipti dėmesį, kad, naudojantis darbovietės internetu, ten dažnu atveju visi įrenginiai naudoja tą patį IP adresą bei yra vienodos konfigūracijos, tad jeigu kolega jau balsavo už dalyvį, Jūs iš darbovietės kompiuterio galimai nebegalėsite balsuoti, tokiu atveju, kad atiduotumėte balsą, rinkitės savo asmeninį įrenginį su mobiliuoju internetu.

   Pastebėjus nenatūralų balsų kitimą, balsai gali būti perskaičiuoti. Jei identifikuojama, kad balsų augimas yra nenatūralus ir atliekamas automatiniais įrankiais, balsai gali būti eliminuojami. Užfiksavus nenatūralų balsų augimą ir identifikavus priežastis, apie tai informuojamas projekte dalyvį užregistravęs asmuo. Užfiksavus pakartotinius pažeidimus, rinkimų dalyvis gali būti pašalintas iš rinkimų. Balsuoti leidžiama tik iš lietuviškų IP (tik iš Lietuvos teritorijos).

   Nugalėtoju tampa daugiausiai portalo lrytas.lt lankytojų balsų surinkęs jaunas verslas ir jo atstovas (-ai). Konkurso nugalėtojas bus apdovanotas specialiu organizatorių įsteigtu prizu „Verslo genas“ apdovanojimų ceremonijos metu.

  REGISTRACIJOS TRUKMĖ

   Registracija vyksta nuo gegužės 22 iki rugpjūčio 20 d. 23.59 val., o balsavimas, renkant „Skaitytojų favoritą“ specialiame Verslo genas puslapyje, vyks nuo rugpjūčio 21 d. iki rugsėjo 1 d. 23.59 val.

  PRIZAS

   Konkurso prizą steigia Organizatorius. Jis įteikiamas „Verslo geno“ apdovanojimų metu.

  ASMENINIŲ DUOMENŲ NAUDOJIMAS

   Asmenys, dalyvaudami atrankoje ir sutikdami su šiomis taisyklėmis taip pat pažymi, kad susipažino, jog Organizatoriai, siekdami vykdyti savo įsipareigojimus, pateiktus jų asmens duomenis (vardą, el.paštą ir kt.) naudos tik atrankos laimėtojų nustatymo ir jų informavimo tikslais.

   Iškilus klausimams ar nesklandumams dėl informacijos pateikimo, galite susisiekti su portalo lrytas.lt redakcija el.paštu verslogenas@lrytas.lt.