Naujienų portalas lrytas.lt kartu su inovacijų ir technologijų paroda-konkursu „Technorama 2024“ kviečia balsuoti ir išrinkti inovatyviausią jauno kūrėjo idėją! Daugiausia simpatijų surinkusios idėjos autoriai bus paskelbti ir apdovanoti organizatorių įsteigtais prizais gegužės 29 d. vykstančiame renginyje.

TAISYKLĖS

NOMINACIJOS „LRYTAS.LT SKAITYTOJŲ INOVACIJA“ RINKIMŲ TAISYKLĖS

  BENDROSIOS NUOSTATOS

   Rinkimų nominacijos „Lrytas.lt skaitytojų inovacija“ rinkimų organizatorius (toliau – rinkimai) yra UAB Lrytas toliau vadinamas „organizatoriumi“. Šios taisyklės (toliau – taisyklės) nustato rinkimų sąlygas. Rinkimų tikrumą ir priežiūrą, t.y. informacijos apie rinkimus ir skundų tvarkymą, priežiūrą vykdo organizatoriaus darbuotojai. Organizatorius turi teisę vienašališkai pataisyti arba pakeisti šias taisykles.

  KONKURSO DALYVIAI

   Konkurso dalyviai yra visi jaunieji kūrėjai, kurie dalyvauja inovacijų ir technologijų parodoje-konkurse „Technorama 2024“

  BALSAVIMO VIETA IR LAIKAS

   Balsavimas vyksta specialiame portalo lrytas.lt polapyje iki gegužės 29d. 12:00 val.

  DALYVAVIMO BALSAVIME TAISYKLĖS

   Balsuoti leidžiama vieną kartą, naudojant unikalų lietuviško IP adreso ir naršyklės derinį. Naudojant tokį derinį, balsuoti galima už visus pasirinktus dalyvius. Pastebėjus nenatūralų balsų kitimą, balsai gali būti perskaičiuoti. Jei identifikuojama, kad balsų augimas yra nenatūralus ir atliekamas automatiniais įrankiais, balsai gali būti eliminuojami.

  NUGALĖTOJO APDOVANOJIMAS

   Nominacijos nugalėtoju tampa daugiausiai portalo lrytas.lt lankytojų balsų surinkęs jaunasis kūrėjas. Nugalėtojas bus apdovanotas portalo lrytas.lt bei „Technorama 2024“ organizatorių įsteigtais prizais.

  ORGANIZATORIAUS ATSAKOMYBĖ

   Organizatorius neatsako už telekomunikacijos ryšių, serverių, sąsajų ir naršyklių veikimo sutrikimus. Organizatorius įsipareigoja informuoti rinkimų laimėtoją apie laimėjimą per 5 dienas po balsavimo pabaigos.

  SKUNDAI IR PAŽEIDIMAI

   Visus skundus, susijusius su rinkimų organizavimu, dalyviai turėtų pateikti raštu organizatoriui rinkimų metu. Skundas, pateiktas po nurodyto termino, neturi teisinio poveikio. Rašytiniame skunde turi būti nurodytas dalyvio vardas, pavardė, telefono numeris ir išsamus skundo aprašymas bei pagrindimas. Skundai bus apsvarstyti per 5 d.d. Atsakymai į skundus bus pateikiami raštu.

DALYVIAI

Filtruoti pagal

Ieškoti dalyvio

AR ŽINAI?

NAUJIENOS

DAUGIAU

Visos teisės saugomos. © 2023 UAB „Lrytas“.